Brýle pro všechny vzdálenosti

Nedílnou součástí naší výroby jsou brýle multifokální – brýle pro všechny vzdálenosti. Jsou opatřeny multifokálními nebo-li progresivními čočkami, které umožňují vidět na dálku, na střední vzdálenost (většinou počítač, člověka před sebou) a zároveň do blízka (čtení, telefon). A to bez viditelných přechodů. Přechod mezi vzdálenostmi je plynulý a pro lidské oko přirozený. Je důležité zmínit, že tento komfort je vykoupen mírným zkreslením v periferiích čočky. Při pravidelném nošení těchto brýlí se Vaše vnímání, během několika dní, změní a zkreslené oblasti přestanete vnímat.

Multifokální čočky nejsou všechny stejné! Liší se od sebe šířkou zorného pole, tedy tím, jak pohodlně se vám přes ně bude dívat, aniž byste vnímali periferní zkreslení. Cena čoček se může pohybovat od 5.000 – 30.000,- /pár. S poměrně velkým cenovým rozdílem je však také velký rozdíl v kvalitě a komfortu.

Levnější multifokální čočky

Zóna pro střední vzdálenost a čtení je užší tzn. delší návyk.

Prémiové multifokální čočky

Zóna pro střední vzdálenost a čtení je podstatně širší tzn. snazší a rychlejší návyk.

Individuální multifokální čočky

Maximálně posílena zóna na dálku, potlačena střední vzdálenost a čtení.

Nebojte se a přijďte se k nám zeptat. Rádi Vám zodpovíme veškeré otázky. I my se Vás budeme ptát na Váš životní styl, abychom Vám navrhli správnou variantu, která Vám sedne, abyste byli s multifokálními brýlemi od nás spokojeni.