Důkladné očištění a dezinfekce je při nošení kontaktních čoček zásadní pro zdraví očí.

  • pouzdra na kontaktní čočky – jednoduchá i originální,
  • pinzety – pro snazší a bezpečnější manipulaci, hygienu a aplikaci.

Roztoky

Desinfekci a hydrataci můžete provést pouze pomocí roztoků:

Opti-Free PureMoist

Revoluční systém dezinfekce a čištění. Efektivně ničí mikroby a plísně, ale zároveň je až 10x méně toxický pro oči a dokonce podporuje regeneraci buněk rohovky. Zaručuje pohodlí až 16 hodin.

HY Care

Víceúčelový roztok vhodný pro všechny měkké kontaktní čočky a zejména pro péči o silikon-hydrogelové čočky. Složení je optimálně vyvážené, podobné lidským slzám – zaručuje dostatečnou účinnost a zároveň minimalizuje podráždění oka.

Oční kapky pro unavené oči

Plní funkci především hydratační, a tak ulevují namáhaným očím. Jejich použití je vhodné při intenzivní práci s počítačem, na konci dne a v prašných nebo jinak znečištěných podmínkách.

Všechny námi doporučené oční kapky lze aplikovat na kontaktní čočky.

Systane Ultra

Pokud se často vyskytujete v klimatizovaném prostředí nebo pracujete dlouho na počítači, může se vám narušit slzný film, který udržuje oči vlhké a chrání je. Systane Ultra podporují funkci slzného filmu.

Systane Hydration

Zvlhčující oční kapky s kyselinou hyaluronovou poskytují okamžitou úlevu od středně těžkých příznaků suchého oka při častých a výraznějších obtížích. Přinášejí intenzivní hydrataci a vyšší komfort díky nižší četnosti kapání.

Comfort Drops

Zvlhčující oční kapky pro zvýšení pohodlí očí. Lze je používat každý den dle potřeby. Je možné je kapat ke všem typům měkkých kontaktních čoček.